Flakón na parfém FLO - Vínový - 6 ml

Flakón na parfém FLO - Vínový - 6 ml

FLO je revoluční, plnitelný flakón na parfém s luxusním desingem. Díky FLO máte parfém kdykoliv a kdekoliv stále u sebe! Bez nálevek, trychtýřů a skvrn - snadno a rychle! Nejlepší flakón s rozprašovačem na trhu! Vydrží až 80 aplikací - 6 ml.

Více informací

Výprodej Výprodej!
219,00 Kč

IFV

Objem: 6 ml - až 80 aplikací 

Barva: Vínová

Váha: 20 g

Rozměry: 95 x 22 mm

 

Plnitelný flakon na parfém FLO Vám umožní mít svoji vůni stále s sebou v kompaktní velikosti! Díky revoluční technologii plnění Interfunnel již žádné nálevky, trychtýře a skvrny! Parfém naplníte do flakónu s rozprašovačem FLO extrémně snadno a rychle (VIDEO).

 

Co je FLO? 

FLO je inovativní a patentovaný flakónek na parfémJe to unikátní, stylový doplněk umožňující extrémně rychlé a snadné plnění z parfému, toaletní vody, či kolínské (sprejové i nalévací typy) v kompaktní velikosti.  

 

Rande, párty, zábava...

Tancujete na párty a Váš antiperspirant nezabírá? Jdete na rande a potíte se? Chcete se osvěžit a krásně vonět? FLO Vás nikdy nezklame a Vy budete stále cool!

Pohovory, schůzky, jednání...

Zaujměte svou vůní. Jednoduše vyndejte FLO z kapsy, či kabelky a osvěžte se svým oblíbeným parfémem!

Aerobic, posilovna, sport...

Nedovolte pachu, aby se objevil! S Vaším oblíbeným parfémem ve flakónu FLO máte osvěžující vůni všude s sebou.

Proč je FLO speciální? 

Na rozdíl od běžných flakónů, FLO využívá techonogii Interfunnel™. To jednoduše znamená, že FLO nepotřebuje žádné nálevky, trychtýře, nebo jakékoliv jiné typy plnících mechanizmů. Konec otravného plnění! FLO snadno připojíte k jakémukoliv rozprašovacímu parfému, nebo toaletní vodě a pohodlně a rychle jej naplníte Vaší oblíbenou vůní. 

Jak FLO funguje? 

Je to velmi jednoduché! Díky Interfunnel™ technologii, stačí přiložit FLO k parfému a naplnit jej Vaší vůni. V průběhu plnění můžete sledovat kolik parfému je již ve FLO naplněno.  

Z čeho je FLO vyroben? 

FLO je vyrobeno z Hi-tech materiálů; plnící interfunnel je vyroben z adaptabilního silikonu, vnitřní část flakónku je celá z rezistentního skla a vnější obal z aluminia s metalickou úpravou.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

ESHOP