Jak vybrat kvalitní flakón na parfém?

 

Napodobenina nebo originál?

Pozor na napodobeniny originálních flakónů na parfém. Možná už jste si někde nějaký koupili za „výhodnou“ cenu a nyní zažíváte následující:

 

·          flakón nejde pořádně naplnit

·          flakón jde plnit jen z parfémů, kde lze sundat rozprašovač

·          při plnění se většina drahého parfému rozlije

·           po naplnění začne vůně unikat kolem plnícího otvoru

·           vůně vytéká do kabelky

 

Jeden příklad za všechny - zkušenost uživatelky Mirage:

…zkušenosti se "samodoplňovatelnými" miniflakóny na parfém? Já jsem si 2 koupila na stránkách egifts (odkaz bohužel nemůžu zadat, protože jsem nově registrovaná).

Je to doplňovatelný flakónek (na stránkách je i ukázková animace), takže jsem byla nadšená. Neodstřikuje se, ale flakónek se přiloží k parfému a pohyby nahoru dolu se doplní. Po prvním použití jsem stále byla nadšená, ale pak následovalo velké zklamání. Při dalším pokusu už začal parfém kolem otvoru unikat a to nejen při doplňování, ale i v taštičce. Druhý flakónek dopadl bohužel stejně. (docela smutné vzhledem k ceně)…“ Odkaz.

 

Co se aktuálně kopíruje a napodobuje?

Nejčastěji jsou kopírovány samoplnitelné mini flakóny na parfém Travalo.

Jedná se o flakóny na parfém s plněním ze spodu, do kterých se parfém tzv. pumpuje. Sundáte rozprašovač z vůně (pokud to nejde, Travalo nemůžete pro daný typ parfému použít), nasadíte flakónek na parfém a pumpujete.

Napodobeniny jsou velice nízké kvality a Váš parfém Vám z něj obvykle sám vyteče do kabelky během prvního dne používání - viz zkušenost uživatelky Mirage.

 

Že se jedná o velký problém, dokazuje také prohlášení na stránkách firmy Travalo, ve kterém se dočtete, že napodobeniny flakónů jsou nízké jakosti a ve většině případů i zdravotně závadné, protože padělatelé nedodržují mezinárodní standardy kvality a hygieny. Také vyzívají k nahlášení jakýchkoliv prodejců, u kterých máte podezření na prodej padělaných výrobků Travalo.

S originálním flakónem Travalo je většina uživatelů spokojena, naneštěstí u většiny prodejců můžete najít pouze napodobeniny Travalo, které trpí všemi vadami, zmíněnými v úvodu.


Jak nenaletět?

·         Nekupujte flakón na parfém za extrémně nízké ceny.

Doporučená prodejní cena flakónů Travalo je asi 299Kč, takže je podivné, když jej někdo prodává téměř za polovinu, což často neodpovídá ani nákupní ceně!

 

·         Zeptejte se prodávajícího, jestli se jedná o originální flakónek.

Zeptejte se přímo prodávajícího, je-li nabízený produkt opravdu originál. Jestli odpoví, že ano a přesto Vám prodá neoriginální „šunt“ ohlaste to na Českou obchodní inspekci!

 

·         Podívejte se na recenze ostatních kupujících.

Najděte si hodnocení daného prodejce. Nedaří se Vám je nikde najít – další důvod koupit   jinde!

Většina kvalitních prodejců je zapojena do programu Heuréka – ověřeno zákazníky. Také využijte recenze flakonů, Facebooku nebo diskusní fóra.

 

·         Dejte na zkušenost kamarádek

Má-li kamarádka flakón, se kterým je naprosto spokojená, kupte si jej také, ze stejného místa!


·         Kupujte na důvěryhodných webech

Vybírejte si weby, které již mají nějakou historii, nebo alespoň vypadají důvěryhodně. Jestli Vám na webu něco nesedí, nakupte jinde. Existují i obchodníci, kteří nakoupí nekvalitní napodobeniny z Činy, prodají nárazově velké množství a poté zmizí z trhu. Vy pak nemáte ani flakón, ani možnost reklamace.

 

Proč je nejlepší flakón na parfém FLO od www.iSprej.cz?

Jako jediní v ČR prodáváme pouze originální flakóny FLO. Naše miniflakóny jsou precizní a plně ručíme za následující:

 

·         FLO – nikdy nevyteče

Náš Flakón je precizně zpracovaný a prostě neuniká-  za to ručíme! Už žádná vytečená vůně ve Vaší kabelce, či v kapse.

 

·         FLO – snadno se plní

Patentovaná technologie plnění zajišťuje snadné a rychlé naplnění Vašeho flakónku FLObez nálevek, trychtýřů a skvrn.

 

·         FLO – funguje se všemi parfémy

FLO je naprosto univerzální a lze jej naplnit všemi parfémy na trhu! Konkurenční flakóny obvykle neumožňují plnění z jiných než klasických parfémů se snímatelným rozprašovačem. Flakónek FLO naplníte z klasických, speciálních i nalévacích parfémů!

 

·         FLO – lze jej vyčistit

Vnitřní část flakónu je vyrobena z resistentního skla, a proto ji lze vyčistit. Můžete to udělat buď vlažnou vodou, lépe však koncentrovaným alkoholem.

 

·         FLO – je nezávadný

Sklo uvnitř flakónu zamezuje naleptání vnitřku flakónu parfémem a tak nemůže dojít k podráždění pokožky jako u jiných flakónů.

 

Zkušenosti s flakónem FLO?

Máme již několik stovek spokojených zákazníků a jsme opravdu rádi, že slyšíme tolik chvály! Budeme se snažit být nejlepší i v budoucnu!

Abychom se nechvástali - podívejte se na hodnocení FLO od našich zákazníků a také na náš profil na Facebooku, nebo na Heuréce.

 

Abychom Vám dali o důvod víc, proč kupovat jen kvalitní flakóny na parfém. Nabízíme Vám slevu na naše flakóny FLO a příslušenství ve výši 30% - kód vložíte v průběhu objednávky:

 

Slevový poukaz -30%: SPECIAL30

 

           Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

 

 


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

ESHOP